lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Жарково - КК Еко Спорт
(62616) 08.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Жарково
106
КК Еко Спорт
51
(27:5, 27:9, 24:16, 28:21)
08.02.2020
18:00:00
Хала спортова Жарково
Павле Шипка, Стеван Гуџулић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5