lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Беко - КК Слодес
(62613) 09.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Беко
75
КК Слодес
83
(17:24, 20:20, 20:18, 18:21)
09.02.2020
17:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Александар Бошковић, Милош Прица. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5