lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Борац Земун
(62597) 21.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
45
КК Борац Земун
94
(10:17, 10:25, 9:25, 16:27)
21.12.2019
19:00:00
Хала Пинки
Саша Крсмановић, Небојша Перовић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5