lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Жарково - КК Торлак
(62599) 21.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Жарково
85
КК Торлак
79
(25:22, 16:21, 16:16, 28:20)
21.12.2019
18:00:00
Хала спортова Жарково
Павле Шипка, Марија Ћирић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5