lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Беко
(62600) 21.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
67
КК Беко
61
(13:14, 11:14, 22:12, 21:21)
21.12.2019
20:30:00
Спортски центар Ковилово
Марко Перовић, Огњен Ћурчић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5