lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Жарково
(62622) 26.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Визура
73
КК Жарково
93
(20:28, 15:24, 21:26, 17:15)
26.02.2020
20:30:00
Хала Визура Спорт
Филип Младеновић, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5