lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК ЛА Баскет
(62624) 25.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
87
КК ЛА Баскет
69
(25:19, 29:12, 16:19, 17:19)
25.02.2020
21:15:00
Балон средње школе (Барајево)
Лука Максимовић, Небојша Перовић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5