lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Борча
(62621) 23.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
52
КК Борча
77
(9:15, 10:13, 13:27, 20:22)
23.02.2020
12:15:00
Балон Мајдан
Драган Јаковљевић, Лазар Костић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5