lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Визура
(62579) 01.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
105
КК Визура
67
(28:13, 26:20, 30:21, 21:13)
01.12.2019
16:30:00
Хала Слодес
Стеван Гуџулић, Огњен Дабић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5