lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Еко Спорт
(62557) 02.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
75
КК Еко Спорт
46
(18:15, 23:8, 12:10, 22:13)
02.11.2019
20:30:00
Спортски центар Ковилово
Павле Шипка, Огњен Дабић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5