lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК ЛА Баскет - КК Беко
(62606) 26.01.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК ЛА Баскет
75
КК Беко
89
(16:27, 25:27, 18:14, 16:21)
26.01.2020
18:00:00
Нова хала (Лазаревац)
Немања Пајић, Петар Димић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5