lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Еко Спорт
(62602) 24.01.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
80
КК Еко Спорт
71
(18:14, 18:22, 27:22, 17:13)
24.01.2020
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5