lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борча - КК Торлак
(62605) 25.01.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борча
87
КК Торлак
64
(17:11, 29:14, 16:20, 25:19)
25.01.2020
20:30:00
Спортски центар Ковилово
Павле Шипка, Стеван Гуџулић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5