lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Борча
(62608) 01.02.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
76
КК Борча
58
(22:17, 18:19, 18:11, 18:11)
01.02.2020
14:00:00
Хала Слодес
Немања Пајић, Огњен Ћурчић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5