lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Раднички (Обреновац)
(62564) 11.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
75
КК Раднички (Обреновац)
76
(26:18, 11:14, 22:25, 16:19)
11.11.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Марко Перовић, Предраг Несторовић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5