lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК ЛА Баскет
(62559) 09.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
98
КК ЛА Баскет
73
(31:18, 14:19, 24:20, 29:16)
09.11.2019
12:00:00
Хала Слодес
Павле Шипка, Небојша Перовић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5