lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Беко
(62574) 26.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Житко Баскет
67
КК Беко
101
(10:26, 27:19, 20:29, 10:27)
26.11.2019
19:30:00
Балон Мајдан
Немања Пајић, Марија Ћирић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5