lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Слодес
(62572) 23.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
64
КК Слодес
75
(6:14, 25:13, 15:25, 18:23)
23.11.2019
14:30:00
Балон Мајдан
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5