lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Борча
(62575) 26.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
87
КК Борча
93
(19:24, 20:21, 18:25, 30:23)
26.11.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5