lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Борац Земун - КК Слодес
(62631) 07.03.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Борац Земун
59
КК Слодес
73
(13:16, 19:22, 15:17, 12:18)
07.03.2020
16:30:00
Хала Пинки
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5