lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Жарково
(62635) 07.03.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
73
КК Жарково
80
(21:22, 29:13, 7:28, 16:17)
07.03.2020
18:00:00
Хала спортова Жарково
Марија Ћирић, Петар Димић. Делегат: Миодраг Алексић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5