lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Торлак ОКК Београд
(62632) 08.03.2020
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
63
КК Торлак ОКК Београд
71
(17:11, 15:25, 15:17, 16:18)
08.03.2020
16:20:00
Балон Мајдан
Александар Бошковић, Лука Максимовић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5