lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Борац Земун
(62584) 11.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Визура
80
КК Борац Земун
86
(20:19, 22:21, 16:29, 22:17)
11.12.2019
21:20:00
Хала Визура Спорт
Лука Максимовић, Небојша Перовић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5