lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Визура
(62542) 21.10.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Барајево
0
КК Визура
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.10.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Никола Младеновић, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5