lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Житко Баскет - КК Барајево
(62552) 28.10.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Житко Баскет
86
КК Барајево
93
(22:17, 20:16, 14:23, 23:23)
28.10.2019
20:30:00
Балон Мајдан
Немања Пајић, Антоније Луковић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5