lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Торлак - КК Еко Спорт
(62566) 16.11.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Торлак
75
КК Еко Спорт
68
(20:16, 23:14, 14:21, 18:17)
16.11.2019
13:00:00
Хала Радивој Кораћ
Лука Максимовић, Павле Шипка. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5