lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар   >   КК Слодес - КК Барајево
(62591) 14.12.2019
Сениори/1.МРЛ Центар
КК Слодес
92
КК Барајево
58
(30:19, 18:11, 27:16, 17:12)
14.12.2019
13:00:00
Хала Слодес
Драган Јаковљевић, Саша Крсмановић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5