lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Младеновац
(62708) 21.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
99
КК Младеновац
71
(27:14, 20:20, 36:21, 16:16)
21.12.2019
19:20:00
Хала Визура
Александар Јовановски, Немања Илић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5