lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 1
1.КК Вива220180:1214
2.КК Риверс БМ220163:1264
3.КК Астра220165:1334
4.КК Младеновац11072:642
5.КК Мондо Баскет202135:1602
6.КК Умка Џез202131:1542
7.КК Барајево Бамби202106:1722
8.КК Церак10172:941
62675 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез
27.10.2019
19:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
62676 КК Церак : КК Астра
62677 КК Барајево Бамби : КК Младеновац
62678 КК Риверс БМ : КК Вива
27.10.2019
18:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
62667 КК Астра : КК Умка Џез 77 : 62
(24:13, 23:21, 21:7, 9:21)
13.10.2019
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Милановић, Александар Јовановски, Делегат: Светлана Миладинов
62668 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 64 : 72
(11:19, 11:17, 22:18, 20:18)
12.10.2019
20:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Александар Јовановски, Никола Ристић, Делегат: Горан Радовановић
62669 КК Церак : КК Вива 72 : 94
(22:30, 17:16, 11:28, 22:20)
12.10.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Милановић, Димитрије Стојановић, Делегат: Милена Главан
62670 КК Барајево Бамби : КК Риверс БМ 57 : 86
(6:19, 18:16, 12:20, 21:31)
13.10.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Јанковић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
62671 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 69 : 77
(17:15, 13:29, 22:22, 17:11)
19.10.2019
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Јоксимовић, Немања Илић, Делегат: Александар Толић
62672 КК Вива : КК Барајево Бамби 86 : 49
(35:10, 18:19, 18:15, 15:5)
16.10.2019
21:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Александар Јовановски, Наум Домановић, Делегат: Ненад Радосављевић
62673 КК Младеновац : КК Церак
21.10.2019
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
62674 КК Астра : КК Мондо Баскет 88 : 71
(22:16, 28:20, 11:23, 27:12)
20.10.2019
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанковић, Димитрије Стојановић, Делегат: Јован Чучуковић
62675 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез
27.10.2019
19:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
62676 КК Церак : КК Астра
62677 КК Барајево Бамби : КК Младеновац
62678 КК Риверс БМ : КК Вива
27.10.2019
18:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)