lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 1
1.КК Риверс БМ871681:54915
2.КК Астра770617:44214
3.КК Вива862647:58314
4.КК Младеновац844595:58012
5.КК Мондо Баскет835578:55911
6.КК Умка Џез734510:50410
7.КК Церак817518:6269
8.КК Барајево Бамби808436:7398
62699 КК Риверс БМ : КК Умка Џез
07.12.2019
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Александар Јовановски, Дамјан Ратковић, Делегат: Вукашин Курћубић
62700 КК Барајево Бамби : КК Вива
08.12.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Конатар, Душко Милаковић, Делегат: Жељко Делић
62701 КК Церак : КК Младеновац
07.12.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Милановић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Толић
62702 КК Мондо Баскет : КК Астра
08.12.2019
19:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Јоксимовић, Лазар Ђуришић, Делегат: Милена Главан
62667 КК Астра : КК Умка Џез 77 : 62
(24:13, 23:21, 21:7, 9:21)
13.10.2019
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Милановић, Александар Јовановски, Делегат: Светлана Миладинов
62668 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 64 : 72
(11:19, 11:17, 22:18, 20:18)
12.10.2019
20:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Александар Јовановски, Никола Ристић, Делегат: Горан Радовановић
62669 КК Церак : КК Вива 72 : 94
(22:30, 17:16, 11:28, 22:20)
12.10.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Милановић, Димитрије Стојановић, Делегат: Милена Главан
62670 КК Барајево Бамби : КК Риверс БМ 57 : 86
(6:19, 18:16, 12:20, 21:31)
13.10.2019
21:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Јанковић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
62671 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 69 : 77
(17:15, 13:29, 22:22, 17:11)
19.10.2019
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Јоксимовић, Немања Илић, Делегат: Александар Толић
62672 КК Вива : КК Барајево Бамби 86 : 49
(35:10, 18:19, 18:15, 15:5)
16.10.2019
21:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Александар Јовановски, Наум Домановић, Делегат: Ненад Радосављевић
62673 КК Младеновац : КК Церак 66 : 56
(20:11, 11:11, 24:22, 11:12)
21.10.2019
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
62674 КК Астра : КК Мондо Баскет 88 : 71
(22:16, 28:20, 11:23, 27:12)
20.10.2019
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанковић, Димитрије Стојановић, Делегат: Јован Чучуковић
62675 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 70 : 53
(20:9, 8:14, 23:11, 19:19)
27.10.2019
19:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Јоксимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
62676 КК Церак : КК Астра 57 : 91
(19:27, 15:18, 7:21, 16:25)
26.10.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Немања Илић, Марко Пауновић, Делегат: Јован Чучуковић
62677 КК Барајево Бамби : КК Младеновац 57 : 69
(14:16, 12:21, 15:12, 16:20)
08.11.2019
21:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Милановић, Дамјан Ратковић, Делегат: Светлана Миладинов
62678 КК Риверс БМ : КК Вива 88 : 76
(18:19, 18:14, 26:22, 26:21)
27.10.2019
18:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Александар Јовановски, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
62679 КК Умка Џез : КК Вива 77 : 79
(15:22, 20:24, 16:19, 26:14)
03.11.2019
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Александар Јовановски, Димитрије Стојановић, Делегат: Жељко Делић
62680 КК Младеновац : КК Риверс БМ 88 : 93
(26:13, 20:20, 22:22, 20:38)
01.11.2019
21:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Јоксимовић, Марко Пауновић, Делегат: Бојан Драшкић
62681 КК Астра : КК Барајево Бамби 114 : 45
(27:14, 32:10, 29:12, 26:9)
03.11.2019
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Никола Благојевић, Делегат: Небојша Лазаревић
62682 КК Мондо Баскет : КК Церак 74 : 56
(20:13, 15:17, 27:10, 12:16)
05.11.2019
21:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Немања Илић, Петар Јанкулоски, Делегат: Синиша Шарбајић
62683 КК Церак : КК Умка Џез 66 : 88
(19:21, 9:25, 20:20, 18:22)
10.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Јанковић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
62684 КК Барајево Бамби : КК Мондо Баскет 46 : 75
(11:22, 11:19, 12:16, 12:18)
10.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Милановић, Срба Ерић, Делегат: Јован Чучуковић
62685 КК Риверс БМ : КК Астра 77 : 87
(13:16, 22:19, 21:19, 21:33)
13.11.2019
21:15
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Лукић, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
62686 КК Вива : КК Младеновац 87 : 77
(8:20, 23:10, 19:24, 18:14, 19:9)
10.11.2019
20:10
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Вукашин Курћубић
62687 КК Умка Џез : КК Младеновац 70 : 65
(21:18, 16:16, 15:18, 18:13)
16.11.2019
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Милановић, Немања Илић, Делегат: Жељко Делић
62688 КК Астра : КК Вива 86 : 60
(21:12, 24:22, 25:13, 16:13)
17.11.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
62689 КК Мондо Баскет : КК Риверс БМ 68 : 72
(20:15, 12:16, 19:27, 17:14)
17.11.2019
20:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Немања Илић, Никола Мирковић, Делегат: Борко Павловић
62690 КК Церак : КК Барајево Бамби 103 : 59
(23:10, 32:22, 32:13, 16:14)
16.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Марко Пауновић, Душан Новаковић, Делегат: Ивана Антуновић
62691 КК Барајево Бамби : КК Умка Џез 70 : 91
(14:22, 18:23, 18:23, 20:23)
23.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Гојовић, Душан Симић, Делегат: Борко Павловић
62692 КК Риверс БМ : КК Церак 73 : 51
(22:9, 19:13, 15:22, 17:7)
23.11.2019
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Петар Милановић, Лука Максић, Делегат: Жељко Делић
62693 КК Вива : КК Мондо Баскет 84 : 77
(15:14, 11:18, 13:19, 28:16, 17:10)
20.11.2019
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Петар Јанковић, Наум Домановић, Делегат: Ненад Радосављевић
62694 КК Младеновац : КК Астра 70 : 74
(13:24, 14:20, 21:10, 22:20)
26.11.2019
21:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Јовановски, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
62695 КК Умка Џез : КК Астра
01.01.2019
Петар Јанковић, Немања Илић, Делегат: Александар Вранеш
62696 КК Младеновац : КК Мондо Баскет 88 : 79
(13:19, 24:23, 23:21, 28:16)
30.11.2019
15:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Јоксимовић, Никола Ристић, Делегат: Јован Чучуковић
62697 КК Вива : КК Церак 81 : 57
(22:4, 22:15, 21:17, 16:21)
04.12.2019
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Лукић, Алекса Божиновић, Делегат: Ивана Антуновић
62698 КК Риверс БМ : КК Барајево Бамби 115 : 53
(35:19, 19:11, 23:14, 38:9)
30.11.2019
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Филип Конатар, Вук Иванчевић, Делегат: Љиљана Перуничић
62699 КК Риверс БМ : КК Умка Џез
07.12.2019
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Александар Јовановски, Дамјан Ратковић, Делегат: Вукашин Курћубић
62700 КК Барајево Бамби : КК Вива
08.12.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Конатар, Душко Милаковић, Делегат: Жељко Делић
62701 КК Церак : КК Младеновац
07.12.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Петар Милановић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Толић
62702 КК Мондо Баскет : КК Астра
08.12.2019
19:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Јоксимовић, Лазар Ђуришић, Делегат: Милена Главан