lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 2
1.КК Победник 011141401202:91728
2.КК Абба (Барич)141131157:98125
3.КК Рас141041199:104924
4.КК Сава БТЦ14951112:112123
5.ШКК Звездара14591016:110019
6.КК Ас Баскет144101023:106218
7.КК Веба Баскет142121008:124816
8.КК Баск141131008:124715
62723 КК Веба Баскет : КК Рас 40 : 87
(10:28, 13:17, 8:21, 9:21)
18.11.2019
21:25
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милош Јоксимовић, Немања Илић, Делегат: Вукашин Курћубић
62724 КК Победник 011 : КК Ас Баскет 85 : 66
(27:19, 20:15, 22:16, 16:16)
13.10.2019
18:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Немања Илић, Немања Гојовић, Делегат: Јован Чучуковић
62725 КК Абба (Барич) : ШКК Звездара 87 : 56
(20:18, 23:9, 15:15, 29:14)
13.10.2019
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Јоксимовић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
62726 КК Баск : КК Сава БТЦ 92 : 102
(27:19, 19:29, 22:26, 24:28)
13.10.2019
16:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Пауновић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
62727 КК Рас : КК Сава БТЦ 78 : 85
(16:19, 22:16, 20:28, 20:22)
20.10.2019
18:30
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милош Јоксимовић, Никола Ристић, Делегат: Милена Главан
62728 ШКК Звездара : КК Баск 65 : 64
(26:12, 17:19, 14:22, 8:11)
20.10.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
62729 КК Ас Баскет : КК Абба (Барич) 52 : 78
(12:23, 10:24, 18:18, 12:13)
20.10.2019
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Александар Јовановски, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
62730 КК Веба Баскет : КК Победник 011 60 : 92
(18:34, 14:28, 19:18, 9:12)
22.10.2019
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Милановић, Дамјан Ратковић, Делегат: Вукашин Курћубић
62731 КК Победник 011 : КК Рас 87 : 75
(30:12, 15:19, 25:23, 17:21)
27.10.2019
18:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Петар Јанковић, Петар Милановић, Делегат: Горан Радовановић
62732 КК Абба (Барич) : КК Веба Баскет 94 : 79
(28:14, 18:25, 21:20, 27:20)
27.10.2019
19:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
62733 КК Баск : КК Ас Баскет 64 : 79
(10:20, 23:16, 9:20, 22:23)
27.10.2019
12:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Лукић, Марко Вукчевић, Делегат: Милена Главан
62734 КК Сава БТЦ : ШКК Звездара 86 : 78
(16:15, 20:14, 26:25, 24:24)
26.10.2019
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Никола Ристић, Делегат: Вукашин Курћубић
62735 КК Рас : ШКК Звездара 98 : 75
(22:23, 27:26, 31:17, 18:9)
03.11.2019
18:30
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Немања Гојовић, Лука Максић, Делегат: Љиљана Перуничић
62736 КК Ас Баскет : КК Сава БТЦ 62 : 79
(22:18, 16:18, 9:16, 15:27)
03.11.2019
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Дамјан Ратковић, Марко Богићевић, Делегат: Борко Павловић
62737 КК Веба Баскет : КК Баск 106 : 84
(29:14, 23:20, 29:25, 25:25)
03.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Милановић, Никола Ристић, Делегат: Ивана Антуновић
62738 КК Победник 011 : КК Абба (Барич) 67 : 53
(22:11, 24:15, 10:13, 11:14)
03.11.2019
18:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Петар Јанковић, Филип Конатар, Делегат: Александар Вранеш
62739 КК Абба (Барич) : КК Рас 48 : 62
(20:23, 12:13, 6:5, 10:21)
10.11.2019
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Јоксимовић, Момчило Лутовац, Делегат: Ненад Радосављевић
62740 КК Баск : КК Победник 011 64 : 89
(16:25, 13:23, 18:21, 17:20)
09.11.2019
17:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Димитрије Стојановић, Алекса Божиновић, Делегат: Александар Толић
62741 КК Сава БТЦ : КК Веба Баскет 87 : 68
(28:22, 17:14, 26:11, 16:21)
11.11.2019
12:40
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ристић, Драган Дамјановић, Делегат: Светлана Миладинов
62742 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 83 : 63
(22:21, 26:13, 12:21, 23:8)
09.11.2019
17:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Дамјан Ратковић, Вук Иванчевић, Делегат: Милена Главан
62743 КК Рас : КК Ас Баскет 72 : 70
(15:21, 14:22, 20:15, 23:12)
16.11.2019
19:00
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Дамјан Ратковић, Александар Лазић, Делегат: Небојша Лазаревић
62744 КК Веба Баскет : ШКК Звездара 75 : 98
(23:21, 13:23, 20:24, 19:30)
17.11.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Ристић, Лазар Ђуришић, Делегат: Синиша Шарбајић
62745 КК Победник 011 : КК Сава БТЦ 82 : 75
(21:18, 23:24, 15:16, 23:17)
20.11.2019
16:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Филип Конатар, Делегат: Александар Вранеш
62746 КК Абба (Барич) : КК Баск 91 : 61
(30:12, 21:20, 22:16, 18:13)
16.11.2019
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Јоксимовић, Ања Томовић, Делегат: Љиљана Перуничић
62747 КК Баск : КК Рас 54 : 102
(17:17, 16:28, 12:28, 9:29)
24.11.2019
12:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Лукић, Марко Вукчевић, Делегат: Горан Радовановић
62748 КК Сава БТЦ : КК Абба (Барич) 76 : 78
(15:17, 17:22, 26:17, 18:22)
23.11.2019
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Бојан Драшкић
62749 ШКК Звездара : КК Победник 011 71 : 78
(17:16, 23:14, 12:14, 13:21, 6:13)
23.11.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Димитрије Стојановић, Никола Благојевић, Делегат: Јован Чучуковић
62750 КК Ас Баскет : КК Веба Баскет 101 : 69
(21:16, 19:19, 24:11, 37:23)
29.12.2019
12:00
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Филип Конатар, Марко Богићевић, Делегат: Милена Главан
62751 КК Рас : КК Веба Баскет 102 : 88
(30:23, 24:29, 23:15, 25:21)
01.12.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дамјан Ратковић, Лука Максић, Делегат: Синиша Шарбајић
62752 КК Ас Баскет : КК Победник 011 49 : 79
(13:15, 6:22, 17:20, 13:22)
01.12.2019
15:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Гојовић, Душко Милаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
62753 ШКК Звездара : КК Абба (Барич) 82 : 88
(23:13, 19:30, 21:27, 19:18)
30.11.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Марко Пауновић, Делегат: Горан Радовановић
62754 КК Сава БТЦ : КК Баск 73 : 68
(20:15, 11:17, 17:28, 25:8)
30.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Јовановски, Момчило Лутовац, Делегат: Небојша Лазаревић
62755 КК Сава БТЦ : КК Рас 66 : 88
(19:29, 23:21, 16:19, 8:19)
07.12.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Гојовић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
62756 КК Баск : ШКК Звездара 78 : 81
(21:16, 19:20, 27:20, 11:25)
08.12.2019
17:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Петар Јанковић, Александар Лазић, Делегат: Ненад Радосављевић
62757 КК Абба (Барич) : КК Ас Баскет 70 : 67
(20:20, 17:22, 13:16, 20:9)
08.12.2019
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Димитрије Стојановић, Драган Дамјановић, Делегат: Александар Вранеш
62758 КК Победник 011 : КК Веба Баскет 96 : 71
(32:15, 25:20, 17:16, 22:20)
08.12.2019
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Немања Илић, Ања Томовић, Делегат: Бојан Драшкић
62759 КК Рас : КК Победник 011 64 : 89
(13:21, 13:31, 20:23, 18:14)
15.12.2019
17:30
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Александар Јовановски, Филип Конатар, Делегат: Небојша Лазаревић
62760 КК Веба Баскет : КК Абба (Барич) 66 : 103
(17:30, 19:20, 16:25, 14:28)
18.12.2019
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Ђорђе Маринков, Делегат: Љиљана Перуничић
62761 КК Ас Баскет : КК Баск 77 : 54
(20:9, 16:17, 23:15, 18:13)
15.12.2019
13:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Дамјан Ратковић, Лука Максић, Делегат: Јован Чучуковић
62762 ШКК Звездара : КК Сава БТЦ 62 : 76
(15:15, 17:12, 14:26, 16:23)
14.12.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Илић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Светлана Миладинов
62763 ШКК Звездара : КК Рас 67 : 74
(14:21, 22:20, 14:15, 17:18)
22.12.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Јанковић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
62764 КК Сава БТЦ : КК Ас Баскет 94 : 84
(21:29, 29:21, 20:19, 24:15)
21.12.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Милановић, Ђорђе Маринков, Делегат: Милена Главан
62765 КК Баск : КК Веба Баскет 88 : 82
(18:17, 22:26, 28:17, 20:22)
21.12.2019
11:10
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Никола Ристић, Наум Домановић, Делегат: Александар Толић
62766 КК Абба (Барич) : КК Победник 011 70 : 87
(17:21, 13:22, 14:29, 26:15)
22.12.2019
16:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Вукашин Курћубић
62767 КК Рас : КК Абба (Барич) 88 : 98
(17:29, 20:26, 21:18, 30:25)
25.01.2020
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Гојовић, Павле Димитријевић, Делегат: Светлана Миладинов
62768 КК Победник 011 : КК Баск 92 : 67
(28:12, 24:21, 19:17, 21:17)
26.01.2020
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Дамјан Ратковић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
62769 КК Веба Баскет : КК Сава БТЦ 72 : 78
(17:24, 18:11, 20:21, 17:22)
09.02.2020
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Конатар, Михајло Гаврилоски, Делегат: Небојша Лазаревић
62770 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 102 : 64
(32:16, 22:17, 36:12, 12:19)
26.01.2020
13:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Петар Милановић, Алекса Божиновић, Делегат: Љиљана Перуничић
62771 КК Ас Баскет : КК Рас 78 : 90
(15:20, 23:18, 26:25, 14:27)
01.02.2020
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Петар Јанковић, Ања Томовић, Делегат: Александар Вранеш
62772 ШКК Звездара : КК Веба Баскет 65 : 51
(22:11, 12:8, 13:15, 18:17)
02.02.2020
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лука Максић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
62773 КК Сава БТЦ : КК Победник 011 63 : 99
(26:27, 9:23, 17:23, 11:26)
02.02.2020
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Немања Илић, Марко Пауновић, Делегат: Горан Радовановић
62774 КК Баск : КК Абба (Барич) 66 : 89
(17:20, 15:21, 13:27, 21:21)
01.02.2020
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Филип Конатар, Душко Милаковић, Делегат: Милена Главан
62775 КК Рас : КК Баск 119 : 104
(33:29, 29:33, 24:27, 33:15)
08.02.2020
14:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Марко Богићевић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Толић
62776 КК Абба (Барич) : КК Сава БТЦ 110 : 72
(31:18, 28:18, 22:23, 29:13)
08.02.2020
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Александар Јовановски, Наум Домановић, Делегат: Синиша Шарбајић
62777 КК Победник 011 : ШКК Звездара 80 : 69
(33:15, 14:17, 15:19, 18:18)
09.02.2020
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Никола Ристић, Димитрије Стојановић, Делегат: Ненад Радосављевић
62778 КК Веба Баскет : КК Ас Баскет 81 : 73
(16:22, 22:20, 22:15, 21:16)
08.02.2020
14:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, Делегат: Ивана Антуновић