lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Рас - ШКК Звездара
(62735) 03.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Рас
98
ШКК Звездара
75
(22:23, 27:26, 31:17, 18:9)
03.11.2019
18:30:00
Спортски центар Раковица
Немања Гојовић, Лука Максић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5