lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Победник 011 - КК Абба (Барич)
(62738) 03.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Победник 011
67
КК Абба (Барич)
53
(22:11, 24:15, 10:13, 11:14)
03.11.2019
18:10:00
Спортски центар Партизан
Петар Јанковић, Филип Конатар. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5