lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Победник 011 - КК Веба Баскет
(62758) 08.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Победник 011
96
КК Веба Баскет
71
(32:15, 25:20, 17:16, 22:20)
08.12.2019
18:15:00
Спортски центар Партизан
Немања Илић, Ања Томовић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5