lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Торлак
(62779) 05.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Црвена Звезда МТС
127
КК Торлак
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.10.2019
16:00:00
Баскет Цитy
Немања Кривокућа, Павле Шипка. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5