lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Земун
(62780) 05.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
70
КК Земун
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.10.2019
14:00:00
Баскет Цитy
Немања Ковачевић, Душан Марчетић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5