lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Торлак
(62783) 07.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
83
КК Торлак
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.10.2019
14:00:00
Баскет Цитy
Марко Шошкић, Павле Шипка. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5