lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Земун - КК Црвена Звезда МТС
(62784) 07.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Земун
58
КК Црвена Звезда МТС
99
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.10.2019
16:00:00
Баскет Цитy
Немања Ковачевић, Петар Крал. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5