lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Визура - КК Житко Баскет
(62792) 27.09.2019
Кадети/2. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Визура
72
КК Житко Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.09.2019
15:00:00
Хала Визура Спорт
Немања Радовић, Милош Ђурђић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5