lat|eng
Насловна   >   Пионирке/1. степен / 1   >   ЖКК Сопот - ЖКК Агрос Баскет
(62967) 21.12.2019
Пионирке/1. степен / 1
ЖКК Сопот
34
ЖКК Агрос Баскет
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
11:45:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5