lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРКЕ/1. степен / 1
1.ЖКК Радивој Кораћ770539:26514
2.ККЖ Црвена Звезда Комбанк862527:32814
3.КЖК Партизан 1953761551:27113
4.ЖКК Визура752441:29912
5.ЖКК Агрос Баскет743492:33611
6.ЖКК Беостајл835355:54511
7.ЖКК Сопот826381:44410
8.ЖКК Нови Београд 7817245:5609
9.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)808252:7358
62956 ЖКК Беостајл : ЖКК Сопот 53 : 52
07.12.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62957 ЖКК Визура : КЖК Партизан 1953
08.12.2019
11:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62958 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Радивој Кораћ
07.12.2019
15:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62959 ЖКК Нови Београд 7 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 32 : 52
07.12.2019
15:40
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа
62916 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Нови Београд 7 95 : 21
13.10.2019
14:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62917 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Агрос Баскет 89 : 51
13.10.2019
17:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62918 ЖКК Сопот : ЖКК Визура 23 : 45
12.10.2019
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62919 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Беостајл 46 : 62
13.10.2019
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ККЖ Црвена Звезда Комбанк - слободна екипа
62920 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Радивој Кораћ 47 : 52
20.10.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62921 ЖКК Визура : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 99 : 22
19.10.2019
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62922 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Сопот 63 : 40
23.10.2019
19:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62923 ЖКК Нови Београд 7 : КЖК Партизан 1953 23 : 73
19.10.2019
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК Беостајл - слободна екипа
62926 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 60 : 51
26.10.2019
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62927 ЖКК Сопот : ЖКК Нови Београд 7 64 : 20
01.11.2019
19:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62928 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Агрос Баскет 40 : 125
27.10.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62929 ЖКК Беостајл : ЖКК Визура 38 : 71
27.10.2019
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
ЖКК Радивој Кораћ - слободна екипа
62930 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Сопот 71 : 45
30.10.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
62931 ЖКК Радивој Кораћ : КЖК Партизан 1953 54 : 45
06.11.2019
16:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62932 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Беостајл 85 : 35
31.10.2019
19:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62933 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 50 : 47
30.10.2019
20:20
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
ЖКК Визура - слободна екипа
62936 ЖКК Сопот : ЖКК Радивој Кораћ 46 : 69
09.11.2019
12:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62937 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 26 : 102
10.11.2019
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62938 ЖКК Беостајл : ЖКК Нови Београд 7 59 : 55
09.11.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62939 ЖКК Визура : ЖКК Агрос Баскет 50 : 47
09.11.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
62940 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Беостајл 77 : 29
16.11.2019
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62941 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 106 : 22
17.11.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62942 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Сопот 95 : 33
19.11.2019
14:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62943 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Визура 22 : 85
16.11.2019
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК Агрос Баскет - слободна екипа
62946 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : КЖК Партизан 1953 21 : 113
24.11.2019
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62947 ЖКК Беостајл : ЖКК Радивој Кораћ 41 : 83
24.11.2019
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62948 ЖКК Визура : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 48 : 67
23.11.2019
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62949 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Нови Београд 7 85 : 22
01.01.2019
ЖКК Сопот - слободна екипа
62950 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Агрос Баскет 60 : 36
26.11.2019
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
62951 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 80 : 43
27.11.2019
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62952 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Беостајл 76 : 38
28.11.2019
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62953 ЖКК Сопот : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 78 : 28
29.11.2019
19:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
ЖКК Нови Београд 7 - слободна екипа
62956 ЖКК Беостајл : ЖКК Сопот 53 : 52
07.12.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62957 ЖКК Визура : КЖК Партизан 1953
08.12.2019
11:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62958 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Радивој Кораћ
07.12.2019
15:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62959 ЖКК Нови Београд 7 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 32 : 52
07.12.2019
15:40
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК ББ Баскет (Младеновац) - слободна екипа