lat|eng
Насловна   >   Пионирке/1. степен / 1   >   ЖКК Агрос Баскет - ЖКК Визура
(62982) 25.01.2020
Пионирке/1. степен / 1
ЖКК Агрос Баскет
50
ЖКК Визура
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
18:00:00
Доситеј Обрадовић (Опово)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5