lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Ас Баскет
(63305) 13.10.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
75
КК Ас Баскет
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.10.2019
16:00:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5