lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Нови Београд 7
(63383) 25.01.2020
Пионири/Квалитетна лига
ОКК Београд
72
КК Нови Београд 7
35
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
12:15:00
Хала Радивој Кораћ
Немања Радовић, Никола Ђокић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5