lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Ас Баскет
(63407) 07.03.2020
Пионири/Квалитетна лига
ОКК Београд
58
КК Ас Баскет
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2020
12:30:00
Хала Радивој Кораћ
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5