lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Арт Баскет 2 - ЖКК Борац Земун
(63484) 27.10.2019
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Арт Баскет 2
47
ЖКК Борац Земун
36
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.10.2019
11:20:00
Веселин Маслеша
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5