lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ККЖ Раднички - ЖКК Кнежевац Кијево
(63485) 01.11.2019
Кадеткиње/1. степен
ККЖ Раднички
48
ЖКК Кнежевац Кијево
44
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.11.2019
20:15:00
14. Октобар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5