lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Борац Земун - ЖКК Арт Баскет 2
(63550) 17.02.2020
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Борац Земун
50
ЖКК Арт Баскет 2
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.02.2020
19:00:00
Саобраћајна школа
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5