lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. степен   >   ЖКК Кнежевац Кијево - ККЖ Раднички
(63554) 25.01.2020
Кадеткиње/1. степен
ЖКК Кнежевац Кијево
62
ККЖ Раднички
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
21:15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5