lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - БКК Раднички
(63825) 15.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
62
БКК Раднички
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.12.2019
12:30:00
Хала Слодес
Немања Ковачевић, Немања Радовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5