lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Барајево - КК Земун
(63826) 16.12.2019
Кадети/Квалитетна лига
КК Барајево
91
КК Земун
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2019
19:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Александар Јовановски, Немања Гојовић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5